REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Dodano: 12 maja 2020

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

1. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia

w terminie od 12 do 20 maja 2020 do godziny 16.00

potwierdzają wolę zapisu do szkoły/oddziału przedszkolnego do której dziecko zostało zakwalifikowane.

1. Wolę zapisu można potwierdzić:
  • elektronicznie w systemie rekrutacyjnym (po zalogowaniu się na konto kandydata, należy kliknąć przycisk „potwierdź wolę zapisu w placówce”
  1. przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na

adres mailowy:[email protected]

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu dziecka jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy szkoły skanu/zdjęcia.

1. Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Jeśli dziecko ubiegało się o  przyjęcie tylko do szkoły obwodowej i zostało do niej zakwalifikowane, rodzic nie musi potwierdzać woli zapisu-  system potwierdzi automatycznie

Procedura odwoławcza