NASZE SUKCESY 4-8

ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURS ENGLISH HIGH FLIER
Wyróżnieni uczniowie:

Hanna Irzyk kl. 5a integracyjna – druga lokata, najlepszy wynik w klasach piątych
Dawid Radomski kl. 6b – najlepszy wynik w klasach szóstych
Mikołaj Milewski kl. 7c – najlepszy wynik w klasach siódmych

 

KONKURS ENGLISH ACE
Wyróżnieni uczniowie:

Wojciech Hermanowski kl. 4 – druga lokata
Hanna Irzyk kl. 5a integracyjna – druga lokata
Zuzanna Sudczak kl. 5b – druga lokata
Amelia Domańska kl. 5b – trzecia lokata
Barbara Chojnacka kl. 5a integracyjna – trzecia lokata
Urszula Pelczarska kl. 5b – trzecia lokata
Mateusz Węgierek kl. 6c – druga lokata
Sara Kąsek kl. 6a integracyjna – druga lokata
Natalia Domżał kl. 6c – druga lokata
Helena Szostak kl. 6b – trzecia lokata
Mikołaj Milewski kl. 7c – druga lokata
Julia Hermanowska kl. 7a integracyjna – trzecia lokata
Paweł Ożerski kl. 7b – trzecia lokata
Adam Skopiec kl. 7b – trzecia lokata

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Leon
sesja wiosenna 2018

Tytuł laureata otrzymali:

Klasa IV
Zuzanna Gierej kl. 4d
Lena Makara kl. 4d

Klasa V
Aleksandra Kopania kl. 5b
Bartosz Myrda kl. 5c
Bartosz Żulicki kl. 5a integracyjna

Klasa VI
Barbara Sembrat kl. 6c

 

VI KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap międzyszkolny)

Wyróżnienie w kategorii klas 4: Alicja Wódkiewicz kl. 4d

 

VI KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap szkolny)

W kategorii klas 4:

I miejsce – Alicja Wódkiewicz kl. 4d
II miejsce – Natalia Szpondowska kl. 4a integracyjna
III miejsce – Michał Krzymkowski kl. 4b integracyjna

W kategorii klas 5:

I miejsce – Felicja Krzywania kl. 5c
II miejsce – Michał Dziechciarz kl. 5c
III miejsce – Krzysztof Hałas kl. 5b

W kategorii klas 6:

I miejsce – Maja Pyrka kl. 6b
II miejsce – Marta Wachnicka kl. 6b

W kategorii klas 7:

I miejsce – Filip Zdziarski kl. 7a integracyjna
II miejsce – Uczeń kl. 7a integracyjnej
III miejsce – Oliwia Skorupińska kl. 7a integracyjna

 

Alfik humanistyczny 2017

Wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie:
Lena Makara kl. 4d
Helena Malesza kl. 4d
Maja Czarnecka kl. 4d
Marianna Kushnirova kl. 6c
Uczennica kl. 7c

Wynik dobry uzyskali:
Julia Huchla kl. 4d
Kacper Mistewicz kl. 4c

 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ
W KATEGORII KLAS IV – VII

I MIEJSCE – Oskar Skiełczyński kl. 6A integracyjna

II MIEJSCE – Maria Szczepańska kl. 4B integracyjna

III MIEJSCE – Pola Basaj kl. 4D

WYRÓŻNIENIE – Natalia Jakowicka kl. 4C

WYRÓŻNIENIE – Maja Czarnecka kl. 4D

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus 2017

Laureaci:
Mateusz Węgierek kl. 6c
Zuzanna Sudczak kl. 5b
Aleksandra Kopania kl. 5b
Zofia Stępniewska kl. 5b
Karol Kędzierski kl. 6c
Mateusz Wrzosek kl. 6c
Hanna Irzyk kl. 5a integracyjna
Uczennica kl. 6b
Zuzanna Ochab kl. 5c

 

Warszawska edycja konkursu lingwistycznego Wieża Babel

Finaliści:
Magdalena Jaźwińska kl. 6c
Barbara Sembrat kl. 6c
Maria Stangret kl. 7c
Małgorzata Nadolska kl. 7c
Martyna Dmoch kl. 7c
Olimpia Kajka kl. 7c

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Wyróżnienie otrzymali:
Barbara Sembrat kl. 6c
Bartosz Żulicki 5a integracyjna

 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Do II etapu zakwalifikowali się:
Anna Plichta 6a integracyjna
Klaudia Malinowska 6a integracyjna
Mateusz Wrzosek kl. 6c
Adam Gaszczyński kl. 7a integracyjna
Olimpia Kajka kl. 7c

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

V KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap międzyszkolny)

W kategorii klas 5:

I miejsce – Marta Węgierek kl. 5c

 

40. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Eliminacje środowiskowe ( etap szkolny)

1. Uczennica klasy 5 b
    Olimpia Kajka klasa 6c

2. Barbara Chojnacka klasa 4a integracyjna
     Maja Mikołajczak klasa 5 c

3. Anna Ziemiec klasa 6a integracyjna
     Maria Stangret klasa 6c
Uczennice, które zajęły pierwsze miejsce w eliminacjach środowiskowych , będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach dzielnicowych. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

40. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Eliminacje dzielnicowe
1 miejsce – uczennica klasy 5 b
Wyróżnienie – Olimpia Kajka klasa 6c

 

V KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap szkolny)

W kategorii klas 4:

I miejsce – Michał Dziechciarz kl. 4c
II miejsce – Jagoda Wierzbicka kl. 4a integracyjna
III miejsce – Stanisław Brzoza – Brzezina kl. 4a integracyjna

W kategorii klas 5:

I miejsce – Marta Węgierek kl. 5c
II miejsce – Marta Wachnicka kl. 5b

W kategorii klas 6:

I miejsce – Cecylia Dąbrowska kl. 6c
II miejsce – Miłosz Rulski kl. 6a integracyjna
III miejsce – Oliwia Skorupińska kl. 6a integracyjna

 

Alfik humanistyczny

Wynik bardzo dobry uzyskali:
Bartosz Żulicki kl. 4a integracyjna
Barbara Chojnacka kl. 4a integracyjna
Zuzanna Sudczak kl. 4b
Adam Bekasiewicz kl. 4b
Uczennica kl. 4c
Antek Obszyński kl. 4c
Adam Gaszczyński kl. 6a integracyjna
Maria Stangret kl. 6c

Wynik dobry uzyskali:
Aleksandra Leszczyńska kl. 4b
Mateusz Wrzosek kl. 5c
Barbara Sembrat kl. 5c
Olimpia Kajka kl. 6c

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Wyróżnienie otrzymali:
Bartosz Żulicki kl. 4a integracyjna
Matylda Drapich kl. 5c
Barbara Sembrat kl. 5c

 

Warszawska edycja konkursu lingwistycznego Wieża Babel

Finaliści:
Magdalena Jaźwińska kl. 5c
Olimpia Kajka kl.6c
Uczennica kl. 6c
Barbara Sembrat kl. 5c
Maria Stangret kl. 6c

 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Do II etapu zakwalifikowali się:
Uczennica kl. 4c
Anna Plichta kl. 5a integracyjna
Karol Kędzierski kl. 5c
Mateusz Wrzosek kl. 5c

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS 2016

Laureaci:
Mateusz Węgierek kl. 5c
Mateusz Wrzosek kl. 5c
Miłosz Rulski kl. 6a integracyjna
Uczennica kl. 6c
Maria Stangret kl. 6c

Góra