NASZE SUKCESY 4-7

 V KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap międzyszkolny)

W kategorii klas 5:

I miejsce – Marta Węgierek kl. 5c

 

40. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Eliminacje środowiskowe ( etap szkolny)

1. Uczennica klasy 5 b
    Olimpia Kajka klasa 6c

2. Barbara Chojnacka klasa 4a integracyjna
     Maja Mikołajczak klasa 5 c

3. Anna Ziemiec klasa 6a integracyjna
     Maria Stangret klasa 6c
Uczennice, które zajęły pierwsze miejsce w eliminacjach środowiskowych , będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach dzielnicowych. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

40. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Eliminacje dzielnicowe
1 miejsce – uczennica klasy 5 b
Wyróżnienie – Olimpia Kajka klasa 6c

 

V KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap szkolny)

W kategorii klas 4:

I miejsce – Michał Dziechciarz kl. 4c
II miejsce – Jagoda Wierzbicka kl. 4a integracyjna
III miejsce – Stanisław Brzoza – Brzezina kl. 4a integracyjna

W kategorii klas 5:

I miejsce – Marta Węgierek kl. 5c
II miejsce – Marta Wachnicka kl. 5b

W kategorii klas 6:

I miejsce – Cecylia Dąbrowska kl. 6c
II miejsce – Miłosz Rulski kl. 6a integracyjna
III miejsce – Oliwia Skorupińska kl. 6a integracyjna

 

Alfik humanistyczny

Wynik bardzo dobry uzyskali:
Bartosz Żulicki kl. 4a integracyjna
Barbara Chojnacka kl. 4a integracyjna
Zuzanna Sudczak kl. 4b
Adam Bekasiewicz kl. 4b
Uczennica kl. 4c
Antek Obszyński kl. 4c
Adam Gaszczyński kl. 6a integracyjna
Maria Stangret kl. 6c

Wynik dobry uzyskali:
Aleksandra Leszczyńska kl. 4b
Mateusz Wrzosek kl. 5c
Barbara Sembrat kl. 5c
Olimpia Kajka kl. 6c

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Wyróżnienie otrzymali:
Bartosz Żulicki kl. 4a integracyjna
Matylda Drapich kl. 5c
Barbara Sembrat kl. 5c

 

Warszawska edycja konkursu lingwistycznego Wieża Babel

Finaliści:
Magdalena Jaźwińska kl. 5c
Olimpia Kajka kl.6c
Uczennica kl. 6c
Barbara Sembrat kl. 5c
Maria Stangret kl. 6c

 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Do II etapu zakwalifikowali się:
Uczennica kl. 4c
Anna Plichta kl. 5a integracyjna
Karol Kędzierski kl. 5c
Mateusz Wrzosek kl. 5c

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS 2016

Laureaci:
Mateusz Węgierek kl. 5c
Mateusz Wrzosek kl. 5c
Miłosz Rulski kl. 6a integracyjna
Uczennica kl. 6c
Maria Stangret kl. 6c

Góra