Wars i Sawa

wars_i_sawa_logo

Od 2012 r. nasza szkoła należy do warszawskiej sieci szkół wspierających uczniów uzdolnionych. Certyfikat WARS i SAWA otrzymaliśmy poprzez wdrożenie zmian w prawie oświatowym. W związku z reformą oświaty w roku szkolnym 2017/2018 dokonaliśmy aktualizacji programu wspierania uzdolnionych. Cieszy fakt, że nasze propozycje spotkały się z aprobata.

W 2018 r. został nam ponownie przyznany bezterminowy certyfikat „Wars i Sawa”. Certyfikat potwierdza osiągnięcia przez Siedemdziesiątkę określonego standardu pracy z uczniami uzdolnionymi.

26 października 2015 r. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczysta gala wręczania Certyfikatów Prezydenta m. st. Warszawy Wars i Sawa. Certyfikat WARS i SAWA jest jakościowym znakiem pracy warszawskich szkół w obszarze wspierania uczniów uzdolnionych.

Nasza szkoła w tym roku ubiegała się o przedłużenie tego zaszczytnego wyróżnienia. Wniosek naszej szkoły uzyskał specjalną gwiazdkę, która oznacza bardzo wysoką ocenę przyznaną przez Kapitułę. Nasza placówka była jedyną szkołą z Mokotowa, która otrzymała bezterminowe Przedłużenie Certyfikatu Wars i Sawa z wyróżnieniem. Certyfikat odebrały z rąk Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy – Pana Włodzimierza Paszyńskiego, Dyrektora Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy – Pani Joanny Gospodarczyk oraz członków Kapituły Pani Dyrektor Aldona Jurkowska wraz z liderem Zespołu Wspierania Uczniów Uzdolnionych panią Edytą Kopiel.

Otrzymanie wyróżnienia potwierdza osiągnięty przez szkołę wysoki standard pracy dot. wspierania rozwoju i zainteresowań wśród uczniów Siedemdziesiątki. Posiadanie przedłużonego przez Kapitułę Certyfikatu to dla nas wielkie wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszej pracy nad efektywnym wspieraniem rozwoju uczniowskich pasji i uzdolnień.

wars_i_sawa_03  wars_i_sawa_01

Jesteśmy wśród najlepszych!

Miło nam poinformować Państwa, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Prezydenta m. st. Warszawy „Wars i Sawa” za opracowanie programu wspierającego uczniów uzdolnionych.

8 października 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów.

Wyróżnienie odebrała pani Edyta Kopiel – lider Zespołu Wspierania Uczniów Uzdolnionych wraz z przewodniczącą Samorządu Szkolnego Agnieszką Łuczkiewicz.

Certyfikaty „Wars i Sawa” przyznawane są przez władze stolicy szkołom, które wspierają i pracują z uczniami uzdolnionymi. Cieszymy się, że nasza wieloletnia praca i odnoszone sukcesy w pracy z uczniami utalentowanymi zostały zauważone i docenione.

Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienie przyczyni się do jeszcze większych sukcesów naszych uczniów i absolwentów.

wars_i_sawa_certyfikat  wars_i_sawa