Wars i Sawa

wars_i_sawa_logo

26 października 2015 r. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczysta gala wręczania Certyfikatów Prezydenta m. st. Warszawy Wars i Sawa. Certyfikat WARS i SAWA jest jakościowym znakiem pracy warszawskich szkół w obszarze wspierania uczniów uzdolnionych.

Nasza szkoła w tym roku ubiegała się o przedłużenie tego zaszczytnego wyróżnienia. Wniosek naszej szkoły uzyskał specjalną gwiazdkę, która oznacza bardzo wysoką ocenę przyznaną przez Kapitułę. Nasza placówka była jedyną szkołą z Mokotowa, która otrzymała bezterminowe Przedłużenie Certyfikatu Wars i Sawa z wyróżnieniem. Certyfikat odebrały z rąk Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy ? Pana Włodzimierza Paszyńskiego, Dyrektora Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy ? Pani Joanny Gospodarczyk oraz członków Kapituły Pani Dyrektor Aldona Jurkowska wraz z liderem Zespołu Wspierania Uczniów Uzdolnionych panią Edytą Kopiel.

Otrzymanie wyróżnienia potwierdza osiągnięty przez szkołę wysoki standard pracy dot. wspierania rozwoju i zainteresowań wśród uczniów Siedemdziesiątki. Posiadanie przedłużonego przez Kapitułę Certyfikatu to dla nas wielkie wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszej pracy nad efektywnym wspieraniem rozwoju uczniowskich pasji i uzdolnień.

wars_i_sawa_03  wars_i_sawa_01

Jesteśmy wśród najlepszych!

Miło nam poinformować Państwa, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Prezydenta m. st. Warszawy ?Wars i Sawa? za opracowanie programu wspierającego uczniów uzdolnionych.

8 października 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów.

Wyróżnienie odebrała pani Edyta Kopiel ? lider Zespołu Wspierania Uczniów Uzdolnionych wraz z przewodniczącą Samorządu Szkolnego Agnieszką Łuczkiewicz.

Certyfikaty ?Wars i Sawa? przyznawane są przez władze stolicy szkołom, które wspierają i pracują z uczniami uzdolnionymi. Cieszymy się, że nasza wieloletnia praca i odnoszone sukcesy w pracy z uczniami utalentowanymi zostały zauważone i docenione.

Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienie przyczyni się do jeszcze większych sukcesów naszych uczniów i absolwentów.

wars_i_sawa_certyfikat  wars_i_sawa