Dyżury nauczycieli

Rok szkolny 2018/2019

L.p. Nazwisko Imię Dzień tygodnia Godziny
1 Beydemir Dominika środa  9.50 – 10.35
2 Biront Maciej czwartek  9.50 – 10.35
3 Brzezińska Mariola wtorek  9.50 – 10.35
4 Bulak Artur poniedziałek 11.45 – 12.30
5 Butkiewicz Małgorzata czwartek  9.50 – 10.35
6 Cheda Katarzyna poniedziałek 12.40 – 13.25
7 Cholewka Olga poniedziałek  9.50 – 10.35
8 Ciechomska Magdalena poniedziałek 12.40 – 13.25
9 Cieślak-Korkuć Monika poniedziałek 12.40 – 13.25
10 Dudkiewicz Adam poniedziałek  8.55 – 9.40
11 Garstka Katarzyna piątek 14.30 – 15.15
12 Gliszczyńska Katarzyna piątek  8.45 – 9.40
13 Hołubiec Wioletta poniedziałek  8.00 – 8.45
14 Jankowski Tomasz piątek  8.45 – 9.40
15 Jasińska Katarzyna czwartek  9.50 – 10.35
16 Kaplińska Patrycja  poniedziałek  9.50 – 10.35
17 Karmańska Urszula wtorek  9.50 – 10.35
18 Kitewska Sylwia poniedziałek 10.50 – 10.35
19 Kondraciuk (s. Miriam) Małgorzata środa  8.55 – 9.50
20 Kopiel Edyta wtorek 10.50 – 11.35
21 Kowalewska Maria piątek  8.55 – 9.40
22 Krajewska Aleksandra środa  8.00 – 8.45
23 Kruk Anita poniedziałek  9.50 – 10.35
24 Krupińska Bożena środa  9.50 – 10.35
25 Laskowska Olga wtorek 10.50 – 11.35
26 Lenarczyk Iwona piątek  9.50 – 10.35
27 Ładziak Elżbieta czwartek 13.30 – 14.15
28 Łuczkiewicz Irena poniedziałek 11.30 – 12.15
29 Mantorska Katarzyna poniedziałek 10.50 – 11.35
30 Matuszewska Anna środa 10.50 – 11.35
31 Matuszewski Krystian czwartek 11.45 – 12.30
32 Mąka Marta poniedziałek 12.40 – 13.25
33 Miller Katarzyna wtorek 13.30 – 14.15
34 Mistewicz Agnieszka środa  8.00 – 8.45
35 Olejnik Zofia wtorek 10.50 – 11.35
36 Opasińska Aleksandra środa 10.50 – 11.35
37 Pazdyka Sabina wtorek 10.50 – 11.35
38 Pietras  Aneta poniedziałek 10.50 – 11.35
39 Pigul (s. Katarzyna) Katarzyna środa  9.50 – 10.35
40  Pilczuk-Pawłowska  Katarzyna wtorek  9.50 – 10.35
41 Pilitowska Anna czwartek  9.50 – 10.35
42 Pliska Aleksandra piątek  9.50 – 10.35
43 Przybysz Beta piątek  9.40 – 10.00
44 Siemaszko Małgorzata wtorek 13.00 – 13.30
45 Sienkiewicz Sylwia poniedziałek 14.45 – 15.30
46 Sienniak Aleksandra czwartek 10.35 – 11.20
47 Skiba Czesława poniedziałek  8.55 – 9.40
48 Stachniak Jolanta środa  8.30 – 9.00
49 Stasiak Adrian środa 10.50 – 11.35
50 Stefaniak Jakub poniedziałek 12.40 – 13.25
51 Stobiecka Katarzyna wtorek 11.45 – 12.30
52 Szolc Zofia wtorek 11.45 – 12.30
53 Szwacińska Danuta środa 10.50 – 11.30
54 Tkaczyk Sławomir czwartek 13.25 – 14.10
55 Tomaszewska Anna wtorek  8.55 – 9.40
56 Wiąckowski Andrzej piątek  8.55 – 9.40
57 Wierzbicka Anna poniedziałek  9.50 – 10.35
58 Wilkowski Karol środa  8.55 – 9.40
59 Wiraszka Agnieszka czwartek  8.550 – 9.40
60 Wolniewicz Agnieszka środa  9.50 – 10.35
61 Woźniak Agnieszka wtorek  8.55 – 9.40
62 Woźniewska-Baran Agata poniedziałek 10.50 – 11.35
63 Wujek Monika piątek  8.00 – 8.45
64 Zawadzka Karolina poniedziałek  8.55 – 9.40
         
         

 

Góra