NASZE SUKCESY 1-3

ROK SZKOLNY 2018/2019

Laureaci konkursu fotograficzno – literackiego

  1. Franciszek Obszyński 1b
  2. Weronika Kowalska 1b
  3. Stanisław Dudek
  4. Artur Słodki 1c
  5. Leon Kardyński 1c
  6. Aleksandra Hornik 2a
  7. Mateusz Miszczak 2a
  8. Aleksy Brzoza 2a
  9. Marcel Brzoza 2a
  10. Szymon Kardyński 2a
  11. Joanna Kral 2b
  12. Gabriela Nawacka 2c
  13. Maja Goździewska 2c
  14. Greta Kopania 3c
  15. Hanna Bąbała 3c
  16. Emilia Banasik 3c

 

WYNIKI KONKURSU
NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2018

klasy 0 – I

I miejsce – Luna Kopania kl.1c

II miejsce – Tosia Czerniecka „0”

III miejsce – Igor Popławski „0”

Wyróżnienie – Martyna Mączyńska kl. 1C

 

klasy II – III

I miejsce – Gabriela Nowacka 2c

II miejsce – Beata Pizoń 2a

III miejsce – Stanisław Zdanikowski 3b

Wyróżnienie – Ida Hoffman 2c

                         Stanisław Grodzki 2c

klasy IV – VIII

I miejsce – Oskar Skiełczyński VIIb

II miejsce – Krzysztof Biemer IVe

III miejsce – Maria Szczepańska Vb

Wyróżnienie – Alicja Kopania Vc

                        Zuzanna Gierej Vd

 

Mazowiecki konkurs plastyczny „W Obronie orła. Portrety zagrożonych gatunków zwierząt na 100-lecie Niepodległości”

NAGRODY klasy 0-3:

Ala Nowakowska kl. 2a

WYRÓŻNIENI UDZIAŁEM W WYSTAWIE :

Maria Malesza kl. 2c integracyjna
Stanisław Grodzki kl. 2c integracyjna
Lena Balska kl. 2a
Felicja Krzywania kl. 6c
Wiktoria Urmanowska kl. 8c
Henryk Grodzki kl. 4a integracyjna
Zofia Kwaśniewska kl. 8c
Maja Ziemiec kl. 6b

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

VI KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap międzyszkolny)

Wyróżnienie w kategorii klas 3: Andrzej Osipowicz kl. 3c

 

VI KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap szkolny)

W kategorii klas 3:

I miejsce – Andrzej Osipowicz kl. 3c
II miejsce – Zofia Stecko kl. 3e
III miejsce – Oliwier Skiba kl. 3c

 

MOKOTOWSKI KONKURS HISTORYCZNY IX EDYCJA

ETAP SZKOLNY
Etap szkolny odbędzie się w dniu 7. 02. 2018 (środa).

Przeprowadzi go Szkolna Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły. Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu pisemnego testu dostarczonego przez Przewodniczącego Komisji Konkursowej. Test składać się będzie z zadań otwartych i zamkniętych sprawdzających wiedzę i umiejętności ucznia. Czas pisania testu – 60 minut. 

 Do udziału w etapie międzyszkolnym mogą zostać zakwalifikowani uczniowie, którzy na etapie szkolnym uzyskali co najmniej 75% punktów.
 Osoba odpowiedzialna za konkurs na terenie danej placówki przesyła drogą elektroniczną nazwiska osób, które zakwalifikowały się do II etapu do pani O. Cholewki do 01.03.2018(czwartek) – termin nieprzekraczalny.

ETAP MIĘDZYSZKOLNY
Etap międzyszkolny przeprowadzany jest w Szkole Podstawowej Nr 70 w Warszawie 11.04.2018r.(środa).

Wiedza i umiejętności uczniów zostaną sprawdzone testem, w strukturze podobnym do testu z etapu szkolnego (czas pisania testu: 60 minut). Wszystkie prace będą sprawdzane przez Komisję Konkursową powołaną przez dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 70.
 Tytuł laureata konkursu otrzymują uczniowie, którzy na etapie międzyszkolnym uzyskali co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia.

 

 

KONKURS SZOPEK 

W grudniu odbył się w naszej szkole,  zorganizowany przez s. Miriam i s. Katarzynę, Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę 2017r. 

                     

Przystąpiło 33 uczniów ( wraz z rodzicami) w trzech kategoriach wiekowych.

Oto wyniki:

KLASY O – I

I MIEJSCE  – KAROL JAKOWICKI KL. 1C

II MIEJSCE –  LUNA KOPANIA KL. „O”

III MIEJSCE –  BIANKA ŻOCHOWSKA KL. 1C

WYRÓŻNIENIE – TOMASZ JAKOWICKI 1C

WYRÓŻNIENIE –  ANTONII WOJTYSIAK „O”

KLASY II – III

I MIEJSCE  – KRZYSZTOF BIEMER KL. 3E

II MIEJSCE –  WERONIKA LESIAK KL. 2C

III MIEJSCE – WIKTORIA NIDEREK KL. 2B

WYRÓŻNIENIE – HANNA BĄBAŁA KL. 2B

WYRÓŻNIENIE –  STANISŁAW ZDANIKOWSKI KL. 2B

WYRÓŻNIENIE – MATEUSZ WYSOK KL. 3E

                                 

KLASY IV – VII

I MIEJSCE – OSKAR SKIEŁCZYŃSKI KL. 6A

II MIEJSCE – MARIA SZCZEPAŃSKA KL. 4B

III MIEJSCE – POLA BASAJ KL. 4D

WYRÓŻNIENIE – NATALIA JAKOWICKA KL. 4C

WYRÓŻNIENIE – MAJA CZARNECKA KL. 4D

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

V KONKURS ORTOGRAFICZNY
SZKÓŁ PRZYJAZNYCH UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ
(etap szkolny)

W kategorii klas 3:

I miejsce – Tymon Rupiewicz kl. 3a integracyjna
II miejsce – Uczennica kl. 3a integracyjnej
III miejsce – Michał Krzymkowski kl. 3b integracyjna

 

Mokotowski Konkurs Ortograficzny „ORTOGRAFEK 2017”

Do finału konkursu zakwalifikowali się:

Zosia Kozioł kl. 3d – 40 pkt
Wojciech Hermanowski kl. 3b integracyjna – 37,5 pkt
Pola Basaj kl. 3d – 35 pkt
Uczeń kl. 3c – 34 pkt
Zuzanna Gierej kl. 3d – 33 pkt
Lena Makara kl. 3d – 33 pkt
Przemysław Błachut kl. 3a integracyjna – 33 pkt

 

ARCHIWUM

ROK SZKOLNY 2015/2016

Góra