Mały Samorząd Uczniowski

ROK SZKOLNY 2019/2020

Dzień śmiesznych kapci – 6.02.20

Niech żyją domowe papucie!!!!!!!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ŚWIĄTECZNE ANIOŁKI”

Uczniowie z MSU zagłosowali.

Oto wyniki:

I miejsce – Zosia Biernat 3 a

II miejsce – Maja Gażdziewka 3 c

III miejsce – Beata Pizoń i Aleksandra Hornik 3 a

Gratulujemy!!!!

AKCJA  ZAKOŃCZONA

Akcja Małego Samorządu Uczniowskiego zakończona. Wszystkie nowe rzeczy zostały zapakowane i przewiezione do fundacji „Mam Marzenie”.Z siedziby fundacji wyruszą do: Instytutu Matki i Dziecka, szpitala przy ul. Niekłańskiej, szpitala w Dziekanowie, szpitala przy ul. Spartańskiej, na SOR szpitala w Żwirkach oraz na oddział dziecięcy szpitala przy ul. Banacha.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY!!!

PATROL TABLICZKI MNOŻENIA

Super tajna akcja MSU dla klas trzecich miała na celu wyłonienie mistrza tabliczki mnożenia. Uczniowie podeszli do tego zadania bardzo poważnie… z rozpędu przepytali nawet naszą Dyrekcję!

PAMIĘTAJMY…

” Dla tych Którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze kołysze wiatr(…)”

Dzień przed świętem 1 listopada przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego zapalili znicze przy tablicach upamiętniających Polaków , którzy zginęli podczas walk Powstania Warszawskiego w 1944 roku na Mokotowie.

DZIEŃ CHŁOPAKA 30.09

Tak, tak dziewczynki  pamiętały!!!

Wszystkiego najlepszego chłopaki!!!!

Nie zapomnijcie…o Dniu Kobiet w marcu.

Reprezentanci uczniów klas I-III w radzie

MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ZOBACZ