PROJEKT ,, KIM JESTEM?” WYRÓŻNIONY!

Dodano: 26 listopada 2020

     Gdyby Marc Chagall był kolejnym, artystycznym wcieleniem Pani Marty Mąki, naszej niebywale kreatywnej nauczycielki plastyki, mógłby teraz dumnie unosić się nad Polem Mokotowskim niczym jedna z postaci swoich obrazów.

     Jest nam niesłychanie miło zakomunikować, że biograficzno – malarski projekt pani Marty Mąki pod tytułem ,,Kim jestem?” otrzymał Wyróżnienie w tegorocznej edycji Konkursu w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. Projekt naszej Laureatki był jednym spośród przeszło stu zgłoszonych do Konkursu i jest wartościowy tym bardziej, że to pomysł na uatrakcyjnienie uczniom zajęć w czasie zdalnego nauczania. Okazuje się, że w trudnym czasie edukacji poprzez monitor komputera można wymyślić coś arcyciekawego i niebanalnego.

     Cieszymy się z sukcesu naszej Nauczycielki, serdecznie gratulujemy i życzymy realizacji kolejnych pomysłów.

Kategorie: Wydarzenia

Góra