WRZESIEŃ 2015

Mały Samorząd Uczniowski ogłasza całoroczny konkurs czystości

Za porządki bierzemy się od samego początku. Wiemy jak ważne jest dbanie o czystość w miejscu pracy. Dlatego MSU motywuje nas do tego ogłaszając konkurs czystości, który rozstrzygniemy na koniec roku szkolnego. Dwa razy w miesiącu odwiedzi Was komisja czystości, która oceni m.in. porządek w Waszej szatni, na ławkach, podłodze w sali? Nie dajcie się zaskoczyć i zawsze bądźcie gotowi na przyjęcie szanownej komisji 🙂 . Powodzenia!

Mały Samorząd Uczniowski świętuje Dzień Chłopaka

Dziewczynki z Małego Samorządu Uczniowskiego zachęciły wszystkie swoje koleżanki do uczczenia Dnia Chłopaka. Dla swoich kolegów mogłyście przygotować laurki-niespodzianki i wrzucić je do specjalnie przygotowanych na korytarzu pudełek. 30 września laurki zostały doręczone adresatom przez przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego.
Sto lat, sto lat?dla naszych wspaniałych Kolegów!