PAŹDZIERNIK 2015

Mały Samorząd Uczniowski i Tydzień Zdrowego Stylu Życia

Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs rodzinny na hasło lub fraszkę promującą zdrowy styl życia. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie.
I miejsce ? Nadia Stangierska
II miejsce ? Ada Siborenko
III miejsce ? Barbara Chojnacka
Wyróżnienie ? Antoni Starnawski

IMG_4123  IMG_4121  IMG_4118

Mały Samorząd Uczniowski wita Pierwszoklasistów

Nasi najmłodsi koledzy i koleżanki  14 października  mieli swój wielki dzień. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość dla każdego pierwszaka. Mały Samorząd Uczniowski postanowił wesprzeć i godnie powitać nowych członków społeczności szkolnej. W czasie ceremonii przedstawiciele MSU wygłosili przemówienie powitalne i pięknie wyrecytowali wiersz ? dla dodania otuchy.

Pamiętajcie  Mały Samorząd Uczniowski  jest dla Was. Będziemy działać dla naszego wspólnego dobra, by w szkole było super!
Witajcie!

Mały Samorząd Uczniowski pomaga dzieciom z domu dziecka

Mały Samorząd Uczniowski włączył się w akcję – koordynowaną przez p. Katarzynę Mantorską ? zbierania zdrowych słodyczy, soków, przekąsek dla dzieci z Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie.

Wszystkim, którzy podzielili się smakołykami ? serdecznie dziękujemy w imieniu dzieciaków z Korotyńskiego! Jednocześnie zachęcamy Was do udziału w innych akcjach charytatywnych . Już wiemy, że macie bardzo wielkie serca.
Promujemy zdrową żywność i pomagamy!