APEL Z OKAZJI DNIA ZIEMI Wyniki konkursu „Serce na czterech łapach”

Dodano: 6 maja 2016

dzien_ziemi_01

21 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Ziemi. Program artystyczny przygotowały klasy 1b integracyjna i 1c. Uroczystość wzbogacił pokaz psiej tresury przygotowany przez Fundację „Jak pies z kotem”. Imprezę zakończyło wręczenie nagród w konkursie „Serce na czterech łapach” zorganizowanym przez naszą szkołę dla dzieci z mokotowskich szkół i przedszkoli. Nagrody w konkursie ufundowali: Fundacja „Jak pies z kotem” i Lasy Miejskie Warszawa. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy nauczycielom, którzy zorganizowali zajęcia przyrodnicze i przygotowali dzieci do konkursu w swoich placówkach.

Wyniki konkursu
Regulamin konkursu
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Kategorie: Wydarzenia

Góra