Współpraca Samorządu Uczniowskiego z FUNDACJĄ SERCE DLA ZWIERZĄT

Dodano: 21 stycznia 2017

Od października 2016r. uczniowie klas 4-6 zbierają karmę, kocyki, zabawki, obroże i smycze dla podopiecznych Fundacji Serce dla Zwierząt. Co miesiąc jedna z klas wywiązuje się z sukcesem z tego zadania. Do tej pory zbiórki zostały przeprowadzone: w październiku przez kl. 4b, w listopadzie przez kl. 4a, w grudniu przez kl. 4c. Świadczą o tym przekazane klasom dyplomy. Oto harmonogram pozostałych zbiórek:
Styczeń – kl. 5a
Luty – kl. 5b
Marzec – kl. 5c
Kwiecień – kl. 6a
Maj – kl. 6b
Czerwiec – kl. 6c
Tym wszystkim, którzy do tej pory włączyli się do akcji dziękujemy za zaangażowanie i pomoc!
Zachęcamy również do odwiedzenia strony  www.sercedlazwierzat.org

 

20170118_085028

Kategorie: Wydarzenia

Góra