WIELKIE ODLICZANIE DO WAKACJI!

Dodano: 21 czerwca 2017

Samorząd Uczniowski klas 4-6 ponownie zorganizował Wielkie Odliczanie do Wakacji!

Było filmowo i smacznie, można było też wziąć udział w rozgrywkach gier planszowych i karcianych, ale przede wszystkim było coraz bliżej upragnionych i zasłużonych wakacji 😉 Oto nasza relacja:

Poniedziałek był pod znakiem filmowym. Uczniowie mogli wybierać spośród trzech filmów: „Harry Potter i Więzień Azkabanu”, „Nowe przygody Aladyna” oraz „Atramentowe serce”.

Wtorek był okazją, aby skosztować przysmaków przyniesionych przez uczniów. Królowały wypieki, koktajle i owoce.

W środę natomiast mieliśmy okazję pograć w gry planszowe i karciane. Dużym powodzeniem cieszyło się Monopoly, jak również Uno, Rummikub oraz Dixit.

Samorząd Uczniowski życzy Wszystkim wakacji pełnych słońca, radości i dobrego humoru!!!