Sprzątanie świata

Dodano: 27 września 2017

W poniedziałek 25 września uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Wyjście w teren poprzedzone było apelem, podczas którego nauczyciel przyrody omówił cele akcji, przypomniał zasady prawidłowego segregowania śmieci i zwrócił uwagę na bezpieczeństwo w czasie akcji. Potem uczniowie wraz z nauczycielami, zaopatrzeni w worki i rękawiczki, wyruszyli ze szkoły w wyznaczone rejony.
Część klas zajęła się sprzątaniem okolic szkoły i Pola Mokotowskiego. Większość zbierała śmieci w Lasku Bielańskim. Po zakończeniu akcji w poczuciu dobrze wykonanej pracy potrzebnej środowisku zjedliśmy wspólnie drugie śniadanie na tarasie widokowym nad Wisłą i wróciliśmy do szkoły.
Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w tę akcję!

     

 

Kategorie: Wydarzenia

Góra