ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dodano: 22 października 2018

12 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

O godzinie 9:00 do sali gimnastycznej, przy dźwiękach muzyki wkroczyli w pełnej gali najmłodsi uczniowie.
Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do grona braci uczniowskiej.

Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie Pani Dyrektor i dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!