PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W KLASACH 4-7

Dodano: 26 marca 2018

21 marca uczniowie klas 4-7 celebrowali nadejście upragnionej wiosny! Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował wiele atrakcji, wśród których znalazły się pokaz mody oraz zawody sportowe.

Tego dnia uczniowie mogli przebrać się w dowolny niecodzienny strój. Podczas pokazu mody wręczone zostały nagrody w następujących kategoriach:
• najbardziej oryginalny strój – wygrana Bartosz Myrda z kl. 5c
• najbardziej wiosenny strój – wygrana Małgorzata Kempisty z kl. 7a integracyjna
• najzabawniejszy strój – wygrana Maja Oleksiuk z kl. 5b.

Ponadto zorganizowana została sztafeta oraz rozgrywki w dwa ognie. Oto zwycięzcy:
• I miejsce w klasach czwartych: sztafeta – kl. 4d, dwa ognie – kl. 4b integracyjna
• I miejsce w klasach piątych: sztafeta – kl. 5b, dwa ognie – kl. 5b
• I miejsce w klasach szóstych: sztafeta – kl. 6c, dwa ognie – kl. 6c
• I miejsce w klasach siódmych: sztafeta – kl. 7a integracyjna, dwa ognie – kl. 7c

Uczniowie mieli także okazję odpocząć w strefie relaksu czy też zmierzyć się w rozgrywkach gier planszowych. Zorganizowane zostały również dwie strefy filmowe.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację Pierwszego Dnia Wiosny.

Oto nasza fotorelacja: