Hej kolęda, kolęda…

Dodano: 15 stycznia 2019

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny i magiczny, przepełniony ciepłem, radością i życzliwością. Czas spotkań w gronie rodzinnym i w gronie przyjaciół.

Dlatego też tuż przed świętami uczniowie klasy 1a i „zerówki” zaprosili swoich kolegów oraz nauczycieli do wspólnego kolędowania. Aby wprowadzić gości w świąteczny nastrój oraz przybliżyć tradycje nadchodzących świąt mali aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie w wierszach o tematyce bożonarodzeniowej, które przeplatane były śpiewem wszystkim znanych kolęd.

Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze, a występujący uczniowie nagrodzeni zostali brawami.

Na zakończenie Pani wicedyrektor – Iwona Marczewska złożyła zgromadzonym uczniom i nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kategorie: Wydarzenia

Góra