EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Dodano: 2 października 2019

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas I-VIII we współpracy z nauczycielami przygotowali pracownie pod kątem różnorodnych języków, wśród których znalazły się: język angielski, język francuski, język włoski, język hiszpański, język czeski, język niemiecki, język turecki oraz język rosyjski.

Tego dnia mogliśmy posłuchać prezentacji o Berlinie w języku niemiecki, jak również poćwiczyć śpiew i taniec dzięki Alvaro Soler 😉 Nie były nam również obce idiomy w języku czeskim, podstawowe zwroty w języku włoskim, francuskim i hiszpańskim czy też cyrylica.

Pracownie zostały przystrojone w fantastyczne dekoracje prezentujące kulturę danego kraju. Można było zatem podziwiać Wieżę Eiffla, turystyczne atrakcje Turcji oraz fragment Muru Berlińskiego, na którym można było pozostawić swój artystyczny ślad.

Było także bardzo smacznie! Mogliśmy skosztować przepysznego tiramisu, wytrawnych francuskich serów czy też spędzić miło czas przy angielskiej herbatce.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację Europejskiego Dnia Języków!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Angielskie Śniadanie!!!

Pizza!!

Ulubione ciasto szefa „Tyrajmisiu” znaczy Tiramisu 🙂

Kategorie: Wydarzenia

Góra