DZIEŃ KROPKI

Dodano: 24 września 2018

17 września 2018 r. po raz pierwszy w naszej szkole  klasy 0 – III obchodziły Dzień Kropki. Jest to dzień kreatywności, zabawy i talentów. Uczniowie i nauczyciele przyszli tego dnia ubrani w „kropki”. Na zajęciach dzieci poznały historię Vasthi. Obejrzały filmik „The Dot”, śpiewały piosenkę o kropce. Dużo radości najmłodszym uczniom sprawiło odkrywanie własnych umiejętności i rysowanie ich w kołach, które następnie zostały zawieszone na „drzewie talentów”. Powstały także ciekawe obrazki namalowane farbami i patyczkami. Dzień był także okazją do zapoznania dzieci z alfabetem dla niewidomych. Oczywiście każdy mógł zapisać swoje imię Brailem.

Wrześniowy poniedziałek zdominowany przez „kropkę” możemy uznać za udany. Już nie możemy doczekać się następnego!