Apel z okazji „Roku Henryka Sienkiewicza”

Dodano: 28 listopada 2016

W dniach 22 i 24 listopada odbył się uroczysty apel w ramach obchodów „Roku Henryka Sienkiewicza”. Wprawdzie utwory jednego z najbardziej znanych polskich pisarzy uczniowie będą poznawać dopiero w starszych klasach, jednak zarówno postać pierwszego polskiego noblisty, wielkiego patrioty i podróżnika, jak i bohaterowie jego barwnych powieści powinny być znane każdemu Polakowi. Uczniowie klasy integracyjnej 3b wraz z wychowawcami: panią Olgą Cholewką i panią Agnieszką Wolniewicz zaprosili uczniów klas 0-3 na wywiad z Sienkiewiczem oraz przedstawili kolegom najbardziej znane postaci z jego dorobku literackiego. Sądząc z zainteresowania, z jakim  widownia oglądała występ, można mieć nadzieję, że dzieła Sienkiewicza zyskają nowych czytelników.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia:

Kategorie: Wydarzenia

Góra