Apel z okazji pierwszego dnia wiosny

Dodano: 22 marca 2016

POWITANIE WIOSNY

wiosna tęcza dzieci radosnetulipani2

„W marcu jest pierwszy dzień wiosny!
Czy zawsze bywa radosny?”

Takimi słowami rozpoczął się apel przygotowany przez klasę IIa integracyjną, który zainaugurował obchody powitania wiosny w naszej szkole. Na scenie pojawiły się bociany i jaskółki, przebiśniegi, krokusy i zawilce oraz cieplutkie słońce. Dzieciaki pożegnały „złą macochę zimę” pod postacią Marzanny i przy śpiewie wiosennych piosenek przywitały Wiosnę w błękitnej sukience. Mała ogrodniczka „śpiewająco” zachęcała wszystkich do wiosennych porządków w naszych ogródkach. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, a oklaskom nie było końca.

20160316_090907 tulipani2

 Wszystkie dzieci mogły osobiście ją przywitać pisząc do niej listy i przywołując ją rysunkami:

 Teraz już tylko czekać przyjścia tej prawdziwej WIOSNY…tulipani2

Kategorie: Wydarzenia

Góra